Grafické DTP studio

Máte spoustu kreativních nápadů, ale nedokážete je zvizualizovat do podoby, která by se dala vytisknout? Od toho je tu naše DTP studio plné šikovných lidí, kteří vaše představy z říše snů přenesou do reality. Podívejte se sami, co umí...

Zlaté české ručičky

Rádi vám pomůžeme s předtiskovou přípravou dokumentů, zkontrolujeme a opravíme dodaná data, vymyslíme pro vás kreativní návrhy a nakonec to pro vás ještě všechno třeba vyfotíme. Nás to všechno baví.

Předtisková příprava

Předtisková příprava

Nechce se vám řešit spadávky, ořezy či barevné profily ve vašem jinak dokonalém výtvoru? Přenechte tyto radosti nám, my se s nimi už za vás popereme.

Kontrola a oprava tiskových dat

Kontrola a oprava tiskových dat

Nenecháváme nic náhodě, a tak před vpuštěním vašich projektů do tisku klademe důraz na důkladnou kontrolu dodaných tiskových dat a jejich případnou opravu.

Grafický design a kreativa

Grafický design a kreativa

Nemáte čas či kreativní střevo? To vůbec nevadí, my máme nápadů dostatek. Stačí nám vědět, co potřebujete - zbytek už si u nás cestu k cíli najde.

Profesionální fotografování

Profesionální fotografování

Máte skvělé a ohromující produkty, ale na fotkách to tak úplně nevypadá? My vám je nafotíme tak, že z nich budete mit ještě větší radost.